Ірак пригрозив виходом з ОПЕК через обмеження видобутку
Ірак розглядає можливість виходу з Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК), якщо об'єднання не перегляне встановлені для країни квоти на видобуток нафти. Причиною такого кроку в Багдаді називають серйозні фінансові втрати, спричинені перебоями з експортом через Ормузьку протоку, яка залишається одним із… Читати далі
2026-06-25, 06:58

