Через спеку в Києві почалися локальні відключення світла

Через спеку в Києві почалися локальні відключення світла

У кількох районах Києва 22 червня зафіксували локальні відключення електроенергії на тлі різкого зростання навантаження на енергосистему через спеку. Перебої зі світлом спостерігалися у Дніпровському, Дарницькому, Голосіївському та частині Оболонського районів столиці. За даними енергетиків, причиною відключень став дефіцит потужності,… Читати далі
2026-06-22, 03:05