ТОП:
Третий Майдан будет красного цвета

Причиною появи євро майдану в Україні  являється ніяк не відмова уряду Азарова і Президента України Януковича від підписання асоціації з Євросоюзом  а страшна ситуація в житті переважної більшості народу України, спричинена злочинною діяльністю президентів України Кравчука, Кучми, Ющенка, Януковича, їх урядів і рад усіх рівнів, починаючи з селищних і закінчуючи Верховною Радою України.

Характерною ознакою життя  в Україні стала не просто страшна, а страшенна корупція у всіх без винятку сферах життя українського народу. Все почав перший президент України Кравчук. Саме він став першим організатором корупції в Україні, саме при ньому почалося  масове знищення промисловості  і сільського господарства в Україні, саме при президентові Кравчуку в Україні штучно організували жахливий спад виробництва, безпричинно зупиняли підприємства, демонтувалося і здавалося на металобрухт обладнання, знищувалися основні фонди України. Все це робилося свідомо, цілеспрямовано, цинічно настирливо і нахабно з однією метою: знекровити Україну, перетворити її у спустошену, зруйновану країну. І це було досягнуто у рекордно короткий термін.

Україна з держави з розвинутою промисловістю, з передовим, збалансованим сільським господарством, передовою наукою, освітою, своєю національною культурою, тобто з  розвинутої передової держави Європи і світу,  перетворилася в страшну руїну: грошей у держави нема  так як державні, партійні, комсомольські, профспілкові гроші,  гроші громадян в Ощадбанку і гроші окремих підприємств  забрані злодіями, які мали на той час доступ до них, промисловість і сільське господарство знищені, в державі хаос і безробіття. Основне досягнення першого президента України – це розвал промисловості і сільського господарства і організація замість цього в Україні корупції і кравчучок. Яка ганьба для лідера такої держави, якою була на той час Україна. Але пан Кравчук не ганьбиться і не має ніякого почуття провини чи сорому перед народом України і перед  Україною за свою злочинну діяльність на посаді президента України. Він погнався за власним прибутком і проміняв Україну і її народ на власний добробут.

Наступний президент Кучма  - друге горе України. Маючи досвід свого попередника і власне нестримне бажання перевершити досягнення Кравчука, Кучма не зупинявся ні перед чим для досягнення своєї мети, навіть перед  фізичним знищенням  людей, які у той чи інший спосіб мішали йому. І він таки перевершив свого попередника, піднявши корупцію на більш високий, державницький рівень і знищивши до кінця не тільки промисловість України, а і сільське господарство – одне із передових у світі на той час.

Третій президент Ющенко – чергове горе України, який своїм основним завданням на посаді президента вважав якомога вище піднятися в гори і якомога  глибше  пірнути у воду. Тому, перевершити  своїх попередників у справі розвалу економіки  і сільського господарства йому не зовсім вдалося, хоча досягнення у цій протидержавній, протинародній справі також дуже вагомі, особливо порівняння іржавого, відпрацьованого автомобіля з українською, политою потом і кров’ю багатьох поколінь українців, богом благословенною, нашою землею.

Але саме страшне горе для України і її народу – це був президент – бандит Янукович.

Ось ці горе – президенти  України разом із своїми урядами і радами усіх рівнів добилися того, що в Україні появилися десятки мільярдерів, сотні мільйонерів, відносно невелика кількість так званого середнього класу і більше сорока мільйонів знедолених громадян України. Ось ці сорок мільйонів і  живуть  в умовах повного безправ’я, беззаконня, страшної корупції  в судах, прокуратурі, МВС  і в усіх інших державних структурах без будь – якого винятку, в тому числі  в освіті і медицині, мусять платити необґрунтовано велику платню за житлово-комунальні послуги,  навчання і медичні послуги, мають мізерну зарплату, яку встановлюють і регулюють олігархи, і за яку не можливо ні отримати відповідну освіту, ні якісні медичні послуги ні тим паче придбати житло. 

Простий народ живе у постійному страху з думкою про те, що не дай бог щось трапиться з кимось із членів родини і вона захворіє – де тоді брати гроші на лікування чи на операцію? По телебаченню нам підказують: - Просіть у народу. Він добрий – наш народ, допоможе! От і вимушені прості, нормальні  громадяни України жебракувати по всій Україні. А мільйонери і мільярдери в цей же час купують або будують і в Україні і за кордоном квартири, котеджі, дачі, будинки, яхти, палаци, купують розкішні автомобілі, золото, годинники, картини художників минулих століть, самий різноманітний антикваріат, необґрунтовано дорогі одяг, сумочки, парфумерію, біжутерію і всякий інший непотріб. Мало того, все це нахабно і цинічно демонструється всьому народу  України.

ОСЬ ЦІ РАЗЮЧІ НЕРІВНІСТЬ, БЕЗЗАКОННЯ І НЕСПРАВЕД- ЛИВІСТЬ, ЩО ОРГАНІЗУВАЛИСЯ ОЛІГАРХІЧНОЮ ВЛАДОЮ  В УКРАЇНІ, БЕЗВИХІДНІСТЬ І БЕЗПРОСВІТ- НІСТЬ В ЖИТТІ РОБОЧОГО ЛЮДУ, ЩО ЗА СВОЄЮ СУТТЮ ЯВЛЯЄТЬСЯ АМО РАЛЬНИМ В ЦИВІЛІЗОВАНОМУ СВІТІ, І ЯВЛЯЮТЬСЯ СПРАВЖНЬОЮ ПРИЧИНОЮ ВИНИКНЕННЯ ЄВРОМАЙДАНУ В УКРАЇНІ.

Був би рівень життя, соціального захисту, медичного обслуговування, пенсійного  забезпечення і інших соціальних гарантій в Україні вищим ніж в кращих державах Європи, то ніякого євромайдану в Україні не виникло б. Кому і навіщо був би потрібний  вступ України в Євросоюз? Хіба що Європі. А так молодь, не заглиблюючись в економічний бік питання, надіялася, що вступ до ЄС сприятиме встановленню в Україні законності, справедливості і правопорядку, а заодно і поліпшаться стандарти життя.

Марні сподівання. Нічого цього в Україні не відбулося б і при вступі в Євросоюз. Звичайно ж молодь ніяк не сподівалася на таку бандитську реакцію влади на свій протест. Цей протест народу проти дій олігархічної влади підхопили олігархи – опозиціонери.

Результат? При владі знову олігархи, тільки інші. А ті, що були при владі пішли в опозицію. З математики відомо, що від перестановки доданків сума не змінюється.

Точно так і тут. Не зміниться нічого в організації життя в Україні. Нова олігархічна влада не збирається вирішувати питання наповнення спустошеного бюджету України за рахунок вкрадених старою владою у народу і вивезених за кордон коштів, встановлення для багатих великих диференційованих податків на зверх прибуток,на розкіш, на енергоносії. Вона пропонує своєму знедоленому народові нове, модифіковане ярмо, придумане українськими олігархами-владниками, у вигляді вимог Євросоюзу. При цьому значно, дуже і дуже відчутно погіршується рівень життя простого, робочого люду.

Про що думає нова олігархічна влада? Поки-що не відомо. Більше всього, що ні про що, так як нема чим думати. І з цієї причини нова влада не усвідомлює того, що її занадто не популярні дії, направлені на погіршення умов життя простого, робочого люду і збереження при цьому  для багатих існуючих умов отримання  прибутків і зверх прибутків, спричинить появу в Україні третього майдану. Третій майдан може бути червоного кольору.

Як на мою думку, то багатим, виходячи із світового досвіду і досвіду України, необхідно терміново змінити свою концепцію життя з урахуванням наступного. Треба добровільно зменшити власний прибуток і за рахунок цього суттєво покращити життя робочого люду, збільшивши зарплату, покращити умови праці на виробництві і соціальний захист працівни-ків, збільшити відрахування до бюджету і наповнити його таким чином, щоб у держави були кошти на суттєве підвищення пенсій, заробітної плати бюджетникам, забезпечення безкоштовних  і якісних навчання і лікування і лікування тяжко хворих простих людей, при необхідності,  за кордоном. Тобто, необхідно повністю зняти соціальну напругу в Україні. 

Якщо ж олігархи і олігархічний уряд не зроблять цих мінімальних кроків у напрямку покращання життя простого, робочого люду, тобто пошкодують своїх коштів на зняття соціальної напруги в суспільстві а натомість ще і організують ринок землі в Україні, гарантовано виникне третій майдан абсолютно  не керований, анархічний, жорстокий і швидкоплинний, який змете з лиця землі України всіх багатих без огляду на їх політичне чи економічне кредо. В такому випадку олігархи можуть втратити все або майже все. Окрім того, результатом  цього майдану може статися значне посилення сепаратистських настроїв і намірів і не виключений розпад України на декілька окремих держав, що стане справжньою трагедією для всієї України.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Тэги: Евромайдан

Комментарии

Выбор редакции
Сто долларов: банковский «сервис» по-киевски
Сто долларов: банковский «сервис» по-киевски
Сто долларов: банковский «сервис» по-киевски
Сто долларов: банковский «сервис» по-киевски
Порошенко могут привлечь к ответственности за приказ начать наступление на Донбассе
Порошенко могут привлечь к ответственности за приказ начать наступление на Донбассе
Пока в зоне АТО гибли украинские ребята, Порошенко переоформлял свою панамскую компанию
Пока в зоне АТО гибли украинские ребята, Порошенко переоформлял свою панамскую компанию
Стартовал скандальный апокалиптический проект «Голубой луч»? США готовы признать реальность НЛО
Стартовал скандальный апокалиптический проект «Голубой луч»? США готовы признать реальность НЛО
ТОП 8 сериалов про тайные общества. Видео на канале «Фразы»
ТОП 8 сериалов про тайные общества. Видео на канале «Фразы»
Усик может стать новым президентом Украины?
Усик может стать новым президентом Украины?
Каталог загадочных объектов, найденных на Марсе. Видео на канале «Фразы»
Каталог загадочных объектов, найденных на Марсе. Видео на канале «Фразы»
fraza.ua
Известный фокусник погиб во время опасного трюка
Известный фокусник погиб во время опасного трюка
Известный фокусник погиб во время опасного трюка
Известный фокусник погиб во время опасного трюка
В Днепре маршрутка буквально «раздавила» женщину
В Днепре маршрутка буквально «раздавила» женщину
Верующие УПЦ из Тернопольщины обратились к Президенту с просьбой защитить их от церковных рейдеров
Верующие УПЦ из Тернопольщины обратились к Президенту с просьбой защитить их от церковных рейдеров
Нардеп Тарута дважды назвал украинских военных «боевиками»
Нардеп Тарута дважды назвал украинских военных «боевиками»
Нашествие змей в Одессе. Их встречают даже в туалетах
Нашествие змей в Одессе. Их встречают даже в туалетах
Бразильца, напавшего на президента-масона, будут лечить насильно
Бразильца, напавшего на президента-масона, будут лечить насильно
Село на Тернопольщине засыпало градом размером с грецкий орех
Село на Тернопольщине засыпало градом размером с грецкий орех
Зеленский прилетел к Меркель и уже сравнил себя с Голобородько
Зеленский прилетел к Меркель и уже сравнил себя с Голобородько
На Ровенщине пассажиры маршрутки устроили массовую драку из-за отсутствия мест
На Ровенщине пассажиры маршрутки устроили массовую драку из-за отсутствия мест
В Винницкой области перевернулся автобус с людьми
В Винницкой области перевернулся автобус с людьми
fraza.ua

Опрос

Что будет с Порошенко после выборов?